Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Yaratıcı Ambalaj Tasarımları | 008

Ambalajlanacak ürünün hacmi, ağırlığı, katı veya sıvı gibi hali, dayanıklılık süresi, çevre koşullarından etkilenmesi gibi özellikleri yaratıcı ambalaj tasarımlarını ortaya çıkarmakta ve ürün özelliğine göre kutu, şişe, kağıt poşet, cam veya plastik gibi ambalaj ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan ambalaj malzemesi üzerine en iyi resim, en iyi etiket, en iyi grafik, en iyi yazı malzemesi hangi malzemelerle yapıldığını bilgisini tasarımcılar bilmekte ve söz konusu malzemeleri kullanarak en yaratıcı ambalaj tasarımların oluşturmaktadır. Yaratıcı ambalaj tasarımlarını oluşturan tasarımcılar için ise hemen hemen her şey esin kaynağı olabilmekte, doğadan, insandan, renklerden ilham alabilmektedir.

Süt içen çocuğun mutluluğunu görerek süt şişesine gülen bir çizmekte, tanıtım amaçlı hazırlanan somonları ince uzun zarif bir kutuya sanki hediyelik bir kravatmış gibi ürünün özel olduğunu hissettirerek yaratıcı ambalaj tasarımları kullanmaktadır. Ürünlerin ergonomik bir kavrayışa sahip olmasına da özen gösterilmektedir. İlgili çalışmanın üzerine tıklayarak sanatçılara ulaşabilirsiniz. İşte esin kaynağı olabilecek birbirinden ilginç yaratıcı ambalaj ve etiket tasarımları…Yaratıcı ambalaj paket etiket tasarımları / www.habergrafik.com

Benimde bir katkım olsun derseniz haberimizi paylaşarak ya da yorum yazarak sitemizin daha geniş kitlelere ulaşması için katkıda bulunabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Yaratıcı Ambalaj Tasarımları | 008, 9.3 out of 10 based on 3 ratings

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş