Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Yaratıcı Ambalaj Tasarımları | 007

İçki şişesinden köpek çantasına kadar üretilen her ürün için koruyucu ambalaja ihtiyaç duyulmakta ve yaratıcı ambalaj tasarımları akla hayale gelmeyecek şekilde hayalleri geniş, ışıltılı zekaya sahip, hayata iyi bir gözlemci olarak ve pozitif bakan tasarımcılar tarafından tasarlanmaktadır. Öncelikle ambalaj materyallerinin sağlam ve dayanıklı olmasına dikkat edilmekte ve içinde taşıdığı ürün kadar kaliteye sahip olmaktadır. Ürünü cazip bir şekilde sunmak ise yaratımcı tasarımcıların görevi olmaktadır. Ürünü kullanacak hedef kitle zevklerini, alışkanlıklarını, yaşam tarzlarını iyi bilen ve kendi yaratıcı zekaları ile birleştiren tasarımcılar notalar şeklinde kulaklık ambalajından tutun da kadeh şeklinde aç-iç-at şeklinde plastik içecek kaplarını tasarlarken çevreye duyarlı bir şekilde etiketlerle de tüketiciye uyarmaya unutmayıp plastik atık çöplerine atınız sembolünü de unutmuyorlar.

Estetik güzelliğe sahip yaratıcı ambalaj tasarımları arasında bulunan turşu kavanozlarının cam üzerine vitray yazılarını kavanoz içerisinde bulunan ürüne uygun renkler kullanarak estetik göz zevkine vurgu yapıyorlar. İlgili çalışmanın üzerine tıklayarak sanatçılara ulaşabilirsiniz. İşte esin kaynağı olabilecek birbirinden ilginç yaratıcı ambalaj ve etiket tasarımları…Yaratıcı ambalaj paket etiket tasarımları / www.habergrafik.com

Benimde bir katkım olsun derseniz haberimizi paylaşarak ya da yorum yazarak sitemizin daha geniş kitlelere ulaşması için katkıda bulunabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yaratıcı Ambalaj Tasarımları | 007, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş