Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ülker’den iPad Ödüllü “Zehir Hafiye Görevde”

zehir hafiye görevde

Ülker Çizi’den yepyeni bir oyun daha. iPad kazanma fırsatını yakalayabilmek için Sarayda hafiyelik yapmanız yeterli. Oyunda 8 karakter var. Her bir oyunda katılımcı, 1 karaktere 4 soru olmak üzere toplam 8 ayrı karaktere soru sorma hakkına sahip. Oyundaki karakterler soruların cevaplarını otomatik olarak verirler. Katılımcılar, bu soruların cevaplarına göre zehri koyanın kim olduğunu bulmaya çalışacaklar. Zehri koyanın kim olduğu doğru cevabı, kampanya bittikten sonra sitede açıklanacak. Yarışmaya facebook’un bu sayfasından katılabilirsiniz. Kampanya sonunda toplam katılımcı datasından yapılacak çekilişte 5 kişiye iPad New 16 GB (Wi-Fi+4G) ikramiyesi verilecektir. www.habergrafik.com

Kampanya süresince, Türkiye genelinde, Ülker Çizi ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı http://www.facebook.com.tr/ulkercizi (ücretsiz) adresli Ülker Çizi Facebook sayfasını beğenerek, uygulama sayfasındaki forma Ad, Soyad, Adres, E-Mail Adresi ve Gsm No bilgileri ile kayıt olup sitedeki Ülker Çizi Zehir Hafiye Görevde oyununu oynayarak katılanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir ve ayrıca oyunda doğru cevabı verenlere ilave 1 çekiliş hakkı verilecektir. www.habergrafik.com

Kampanyaya katılım, oyun oynayan herkese başarı ile bitirme şartı aranmaksızın verilecek günde1 çekiliş hakkı ve doğru cevaptan ilave 1 çekiliş hakkı olmak üzere günde 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş, 24.07.2012 tarihlerinde saat 12:00’da DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonunda noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 30.07.2012 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

Kampanyaya facebook üzerinden isteyen herkes katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir). Daha fazla detaylı bilgi için Ülker Çizi’nin facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.habergrafik.com

**Bu Facebook Yarışması için kaç yıldız verirsin?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (13 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Ülker'den iPad Ödüllü "Zehir Hafiye Görevde", 6.5 out of 10 based on 13 ratings

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş