YARIŞMALAR

Afiş Yarışmaları

Logo Yarışmaları

İllüstrasyon Yarışmaları

Ambalaj Yarışmaları

Tişört Yarışmaları

Fotoğraf Yarışmaları

Slogan Yarışmaları

Karikatür Yarışmaları

Kısa Film Yarışmaları

Endüstriyel Yarışmalar

Mimari Yarışmalar

Fikir Yarışmaları

TASARIMLAR

Tişört Tasarımları

Sıradışı Fotoğraflar

Proje Örnekleri

Kısa Filmler

Endüstriyel Tasarım

Mimari Tasarımlar

Afiş Poster Örnekleri

Logo Tasarımları

İllüstrasyon Örnekleri

Ambalaj Tasarımları

Hareketli Grafikler

Web Tasarımları

TASARIM DERGİLERİ

Tasarım Dergileri

 

Tasarım ve reklam ağırlıklı içerik yayımlayan dergiler.

 

BAK DERGİSİ

Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde yayınlanan görsel sanatlar e-dergisi Bak, Türkiye’de görsel sanat içerikli yayınların eksikliğini giderme yolunda adım atmak, Türk sanatçısı ile dünyanın her yerindeki değerli yaratıcıları bir araya getirmek, iki taraf arasında köprü kurarak, en güçlü ortak dil olan sanatı geniş kitlelere ulaştırabilmek için 2005 yılında yayına başlayan derginin en son 17. sayısı yayınlanmış durumda.

Genel Ağ Sayfası : http://www.bakdergisi.com

 

GRAFİK TASARIM DERGİSİ

Grafik tasarımın, yaşadığımız çevrede fark edilmesini sağlamak; uzmanlık gerektiren farklı disiplinlerden oluşan bir alan olduğunun altını çizmek ve grafik tasarıma bilinçli yaklaşımı oluşturmak adına yayımlanan, ilk sayısı Ekim 2006’da okurlarıyla buluşan 2009 yılına kadar aylık olarak yayın hayatına devam eden 2009 dan itibaren iki aylık olaran dergi tasarım dünyasında geniş yankı bulmaya devam ediyor.

Genel Ağ Sayfası : http://www.grafiktasarim.org

 

PHOTOSHOP MAGAZİN

Her düzeyden Adobe yazılımları bilgileri püfleri ve entegre diğer program ve sektörel bilgileri içeren photoshop kullanıcılarının okuduğu bir dergidir. Medya, matbaacılık, reklam, fotoğrafçılık başta olmak üzere bir çok sektörün takip ettiği bir yayındır. Geleneksel hale gelmiş yarışmalarıyla sektörün nabzını tutmayada çalışmakta.

Genel Ağ Sayfası : http://www.photoshopmagazin.com

 

GİZMAG TASARIM DERGİSİ

tüm içeriğiyle tamamen bir web dergisi. Her gün farklı farklı yaratıcı içeriklere yer veriliyor. Yeni tasarımlara ve sanatçılara sürekli açık. Ancak davetiye usulü ile çalıştıklarını söylemeliyiz. Tercihen kişisel web sitelerine ağırlık veren site profil sayfalarına ve bloglara da zaman zaman yer veriyor (like flickr, tumblr, wordpress vb).

Genel Ağ Sayfası : http://www.gizmag.eu

 

ROOT MAGAZİN

Grafik tasarım, illüstrasyon,fotoğraf, video, ses vb. fark gözetmeksizin sanatın tüm dallarına eğilen dergi, içeriklerini tamamen işbirliği yapmak isteyen üyeleri ile tamamlamayı hedeflemişti. Sitesinde ücretsiz olarak indirip inceleyebileceğiniz sayılar bulunmakta. Derginin yeni sayıları bir kaç yıldır çıkmıyor. Ama yine de fikir oluşturması için listemizde yer verdik.

Genel Ağ Sayfası : http://www.rootmagazine.org

 

VEKTÖRİKA VEKTÖR SANAT DERGİSİ

Vektör sektöründe önemli bir açığı kapatmıştı. Ancak her ne kadar uzun süredir yayınlanmıyorsa da site üzerinde indirip inceleyebileceğiniz yayınlar ciddi anlamda doyurucu.

Genel Ağ Sayfası : http://www.vektorjunkie.com

ULUSAL HABER GRAFİK© GAZETESİ'NİN RESMİ GENEL AĞ SAYFASIDIR

ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜYE OL | İLETİŞİM