Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rekabet Kurulu Logo Yarışması

Rekabet Kurulu 1000 TL ödüllü, ulusal ve uluslararası her platformda sembolize edilebileceği, her türlü kullanıma uygun (Başlıklı kağıt, kartvizit, pankart ve afiş, rozet ve 3 boyutlu Ödül Heykelciği v.b) bir Logo tasarım yarışması düzenliyor. Yarışmaya ülkemizde ikamet eden amatör ve profesyonel tüm tasarımcı ve sanatçılar en fazla 5 eserle katılabiliyor. www.habergrafik.com

Rekabet Kurulu Hakkında
Rekabet Kurulu” 36/2009 sayılı Rekabet Yasası doğrultusunda atanmış 5 üyeden oluşan kamu tüzel kişiliğine haiz resmi bir makamdır. Kurul piyasa hakemliği denebilecek bir şekilde, yasanın belirlediği çerçevede  mal ve hizmet piyasalarında etkili bir rekabet ortamının sağlanması ve sürdürülmesi için gerekli kuralları koyup rekabetin korunması ve şekillendirilmesi konusunda kararlar alacaktır. Bu kararlar arasında rekabet koşullarını ihlal eden teşebbüslere idari para cezası vermek, fiili uygulamalar hakkında görüş vermek, rapor yayınlamak, rekabeti bozucu devlet yardımlarını denetlemek gibi konular yer almaktadır. www.habergrafik.com

Son Teslim Tarihi
Logo yarışmasına ilişkin eserler 23 Mart 2012 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde Rekabet Kurulu Sekreterliğine elden zarf içerisinde teslim edilecektir.

Değerlendirme ve Ödüller
Seçici Kurul tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından, kazanan eser ve yarışmacı 30 Mart 2012 tarihinde açıklanarak birincilik ödülü olan 1000 TL ve anı plaketi ile ödüllendirilecektir.

Başvuru ve Detaylı Bilgi
Katılım formu, şartname ve diğer bilgiler Rekabet Kurulu Sekreterliğine ait 2278970 numaralı telefondan veya  www.secondproject.eu adresinden temin edilebilir.

www.habergrafik.com

* Bu logo yarışması için kaç yıldız verirsin?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (16 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Rekabet Kurulu Logo Yarışması, 4.6 out of 10 based on 16 ratings

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş