Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

RB’den Cillit Bang Leke Avı Facebook Yarışması

Cillit Bangciler lekelere öylesine hücum etti ki bilgisayar sistemlerimiz bu yükü kaldırmakta zorlanıyor! Haydi, leke avına devam!Yarışma kurallarını özetle tekrarlamakta fayda var;  www.habergrafik.com

  • Oynadığınız her oyun size bir çekiliş hakkı kazandıracak.
  • Oyun oynamak için her seferinde form doldurmanıza gerek yok, bilgileriniz sisteme kaydedildikten sonra oyuna girişinizde artık form sayfası çıkmaz, ancak iletişim bilgilerinizi değiştirmek için istediğiniz her an katılım forumunu açıp bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
  • Her katılımcı en fazla bir hediye kazanabilir. www.habergrafik.com
  • Kazananlar her gün saat 12:00′de, daha önceki kampanyalarımızda olduğu gibi, sayfamızda yayınlanacak.
  • Hafta içi 5 gün 6′şar kişi, hafta sonu 2 gün 5′er kişi olmak üzere her hafta toplam 40 kişiye 50TL değerinde Migros hediye çeki verilecek.
  • Hediye kazanan katılımcılar kampanya sonuna kadar iletişim bilgilerini değiştiremezler.

Yarışmadan yararlanabilmek için, katılımcıların Cillit Bang Türkiye facebook sayfasını beğenmeleri ve açılan formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurması ve Cillit Bang Türkiye Facebook sayfasında paylaşılacak oyunu oynamaları gerekmektedir.

Kampanya süresince hafta içerisinde her gün 6, hafta sonlarında 5 talihli çekilişe katılmak için hak kazanıyor. Kazanan katılımcıların duyurumları günlük olarak Kazananlar sekmesinde. Kazanılan hediyeler Cillit Bang Türkiye tarafından Türkiye içi adreslere ücretsiz teslim ediliyor. (Reckitt Benckiser kampanya kapsamındaki ürünleri, kampanya tarihlerini ve kampanya mekaniğini değiştirme hakkını saklı tutmakta.) Kampanyaya 18 yaşından küçüklerin katılamamakla beraber katılımlar için bir ücret talep edilmiyor.  www.grafikhaber.com

Yarışmaya katılmak ve daha fazla detaylı bilgi almak için buradaki adrese başvurabilirsiniz.

www.habergrafik.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş