Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Photoshop Magazin

Hangimizin hayatında fotoğraf yok ki? Her mahallesinde bir fotoğrafçının yer aldığı ülkemizde fotoğrafın hayatımızdaki yeri ve önemini tartışmaya gerek bile yoktur. Kaldı ki günümüzde neredeyse hepimizin cebinde taşıdığı inanılmaz kaliteli fotoğraflar çeken cep telefonları ile dijital bir dünyanın başladığını hepimiz çok derinden hissetmiş olduk.

Peki ne olacak bu kadar dijital fotoğraf? En azından nasıl yöneteceğiz ve arşivleyeceğiz. Bu her düzeyden Photoshop kullanıcısını ilgilendiren değil. Hepimizi ilgilendiren bir sorun.

Peki çevremizde gördüğümüz tasarım içeren herşey. Elimizde tuttuğumuz biletten içtiğimiz sütün ambalajına, okuduğumuz gazetenin tasarımından, giydiğimiz çamaşırın etiketine kadar tüm tasarım aleminin vazgeçilmez programlarını üreten Adobe şirketinin tüm programları ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi dergimizde bulabilirsiniz.

Photoshop Magazin, photoshop kullanıcısının yayınıdır. Her düzeyden Adobe yazılımları bilgileri püfleri ve entegre diğer program ve sektörel bilgileri içerir. Photoshop Magazin Dergisi ülkemizdeki photoshop kullanıcılarının okuduğu bir dergidir. Yurdun her yanındaki gazete bayilerinde satılmaktadır. Medya, matbaacılık, reklam, fotoğrafçılık başta olmak üzere bir çok sektörün takip ettiği rakipsiz bir yayındır. Geleneksel hale gelmiş yarışmalarıyla sektörün nabzını tutmayada çalışmaktadır. Photoshop’un sihirli dünyasına katılmaya geç kalmayın…

Resmi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş