Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nivea For Men “Sport Machine”

Nivea For Men “Sport Machine”, oynadığında anında 1.000 NIVEA FOR MEN ürün setinden birini kazanabileceğin bir oyun. Üstelik ne kadar çok oynarsan, kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile 1 adet PlayStation 3 + Move ile 10 adet Logitech Driving Force™ GT Oyun Direksiyonu  kazanma şansın da o kadar artıyor! Oyun sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsin: SPORT MACHINE 

3. OYUNU KAÇ DEFA OYNAYABİLİRİM?
Oyuna girdiğinde 5 adet oynama hakkın bulunuyor. Arkadaşlarını uygulamaya davet ederek, davetini kabul eden her arkadaşın için 5 oyun hakkı daha kazanabilirsin. Ayrıca oyuna girdiğin her gün için yeni bir oyun hakkı kazanacaksın.  

4. ARKADAŞLARIMI NASIL DAVET EDEBİLİRİM?
“Arkadaşlarını Davet Et” butonuna basarak her defasında bir arkadaşını davet edebilirsin. Davetini göndermeden önce kişisel bir mesaj da ekleyebilirsin.

5. ARKADAŞLARIM DAVETİMİ NASIL KABUL EDECEK?
Arkadaşlarına davet gönderdiğinde arkadaşın kendine profil sayfasına düşen davetin altındaki “Arkadaşına destek ver” bağlantısına tıklayabilir. Eğer davet arkadaşının profil sayfasına düşmemişse fakat SPORT MACHINE uygulamasındaki “Arkadaşlarım” ekranında bu arkadaşına davet göndermiş olarak görünüyorsan arkadaşının http://facebook.com/apps adresine gidip davetini oradan kabul etmelerini isteyebilirsin.

6. İLK OYUNDAN SONRA TEBRİKLER EKRANI ÇIKTI VE FORM DOLDURDUM, BU KAZANDIM ANLAMINA MI GELİYOR?
Uygulamaya girdikten sonra ilk oyununu oynayan herkes, büyük çekiliş ile 1 adet PlayStation 3 + Move ile 10 adet Logitech Driving Force™ GT Oyun Direksiyonu kazanma şansı yakalamış oluyor. Bu çekilişe katılabilmek için bu formu doldurman gerekiyor.

7. YAN YANA GELEN RESİMLER NE ANLAMA GELİYOR?
Oyna tuşuna bastığında resimler dönmeye başlıyor.

  • 4 farklı NIVEA FOR MEN Setinden birini kazanmak için, resimler durduğunda tüm resimlerin aynı NIVEA FOR MEN setine ait olması gerekiyor.
  • NIVEA FOR MEN logosundan 3 adet yan yana geldiğinde 3 oyun hakkı,
  • Diğer resimlerden 3 adet yan yana geldiğinde ise 1 oyun hakkı kazanıyorsun. Bu resimler: futbol topu, forma, gözlük, pil, enerji içeceği, boks eldiveni, cinsiyet işaretleri, hız göstergesi, megafon, ağırlık, spor ayakkabı, ayakkabı & kravat, ter damlası.

8. NIVEA FOR MEN SETİ KAZANIP KAZANMADIĞIMI NEREDEN ANLAYABİLİRİM?
Aynı NIVEA FOR MEN setine ait 3 resmi yan yana getirip 4 NIVEA FOR MEN setinden birini kazandığında “TEBRİKLER NIVEA FOR MEN … SETİ KAZANDIN” diyen bir ekran göreceksin ve SPORT MACHINE sayfasında kazandığın setin üzerinde bir tik / check ( ✓ ) işareti belirecek.

9. NIVEA FOR MEN SETLERİNDEN BİRİNİ KAZANDIM, DİĞERLERİNİ DE KAZANABİLİR MİYİM?
Evet, oyun boyunca 4 NIVEA FOR MEN setinden de kazanabilirsin. Fakat aynı setten 2 adet kazanamazsın.

10. NIVEA FOR MEN SETLERİNDEN BİRİNİ KAZANDIM, FAKAT KAZANANLAR SEKMESİNDE GÖRÜNMÜYOR?
SPORT MACHINE uygulaması, iletişim bilgilerini toplamak için kendi form ekranına sahip olduğundan KAZANANLAR sekmesi ile birlikte çalışmıyor. Bu yüzden SPORT MACHINE uygulamasında kazanılmış ödüller KAZANANLAR uygulamasında görünmüyorlar. Fakat bu kazanmadığın anlamına gelmiyor, hediye kazanıp kazanmadığını 8. Maddedeki açıklamaları inceleyerek anlayabilirsin.

11. ŞİMDİYE KADAR KAZANAN OLDU MU?
Tabi ki! NIVEA FOR MEN Set kazananların sayısı sürekli artıyor. Oyun sonuna kadar 30 gün içerisinde 1.000 NIVEA FOR MEN seti sahiplerini bulmuş olacak. Fare imlecini SPORT MACHINE sayfasında üstlerinde soru işareti bulunan NIVEA FOR MEN setlerinin üzerine getirerek geriye kaç adet NIVEA FOR MEN seti kaldığını görebilirsin. Oyun başında hepsinden 250 adet vardı.

12. BEN NİYE KAZANAMIYORUM?
NIVEA FOR MEN Setlerini kazanmak tamamen rastlantısal. Bununla birlikte ürün setleri bu 30 gün içerisinde kazanılacak şekilde dağıtıldı. Bu yüzden tüm oyun haklarını aynı anda kullanmak yerine farklı zamanlarda kullanarak kazanma şansını artırabilirsin.

13. OYUNU OYNAMAKTA SORUN YAŞIYORUM, NE YAPABİLİRİM?
SPORT MACHINE oyununu en iyi şekilde oynayabilmek için Google Chome veya Mozilla Firefox internet tarayıcılarını kullanmanı öneriyoruz. Üstte bu tarayıcıların isimlerine tıklayarak indirme sayfalarına gidebilirsin.

14. BAŞKA DİKKAT ETMEM GEREKEN BİR ŞEY VAR MI?
SPORT MACHINE sayfasında bulabileceğin Kullanım Şartlarında da belirtildiği gibi, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde aynı IP/ bilgisayar üzerinden çoklu kayıt, gerçek olamayan kişileri sisteme üye yapmak ve onlardan oyun hakkı kazanmak, olası sistem açıklarını kulanarak haksız puan almak gibi şeyler tespit edilmeleri durumunda hediye kazanmış olsan bile hediyenin teslim edilmemesine yol açabilir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş