Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Google Fotoğraf Yarışması

Google Fotoğraf YarışmasıGoogle geleceğin yıldız fotoğrafçılarını arıyor. Google+ kullanıma açıldığı kısa süre içerisinde fotoğraf sanatı ile uğraşan toplulukların büyük ilgisini çeken bir platform haline geldi.  Google+’a ilk yüz günde 3.4 milyar fotoğraf eklendi. Scott Jarvie, Thomas Hawk, Colby Brown ya da Claire Grigaut, Google+’da fotoğraflarını paylaşan önemli fotoğrafçılardan sadece birkaçı. www.habergrafik.com

Fotoğraf meraklılarının gösterdiği bu ilgi bizi çok heyecanlandırdı. Başarılı sanat eserlerinin doğru sergileme alanlarını  hak ettiğine inandığımızdan; Londra’nın önemli sanat galerilerinden ‘Saatchi Gallery’ ile işbirliğine giderek, ‘Google Fotoğraf Yarışması’ projesini hayata geçiriyoruz.

Bu yarışma kapsamında; dünyanın her yerinden üniversite öğrencileri,Google+’da fotoğraflarını paylaşarak, yaptıkları çalışmaları gösterebilecek ve seçilen başarılı fotoğraflar Londra’da Saatchi Gallery’de sergilenecek.

Yarışma dünyanın her yerinden tüm üniversite öğrencilerine açık olacak (daha ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için lütfen google.com/photographyprize adresini ziyaret ediniz). Yeteneğinizi gösterebilmek için 10 farklı kategoriden dilediğiniz bir kategoriyi seçip fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Yarışma sonunda birçok büyük ödül sizleri bekliyor olacak. Tanınmış fotoğrafçılardan oluşan jürinin seçeceği 10 finalistin eserleri, 2012 yılında Saatchi Gallery’de düzenlenecek ‘Out of Focus’ çerçevesinde 2 ay boyunca sergilenecek. Ayrıca finalistler bir arkadaşlarını da yanlarına alarak Londra’daki sergi açılışına katılabilecek. Kazananlardan biri, profesyonel bir fotoğrafçı ile birlikte hayatında ilk kez tecrübe edebileceği bir yere seyahat etme fırsatını da yakalayacak.

Yarışmaya katılmak oldukça basit:
10 kategoriden dilediğiniz birini seçtikten sonra fotoğraflarınızı Google+’a yükleyin ve tüm dünyanın görebilmesi için herkesle paylaşın.
Ardından 31 Ocak 2012′ye kadar google.com/photographyprize adresinden kaydınızı yaptırın.
Girilmiş diğer fotoğrafları görebilmek istiyorsanız; Saatchi Gallery London’ı Google+ çevrelerinize ekleyerek yarışma ile ilgili gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Yarışma hakkında detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

www.habergrafik.com

* Bu fotoğraf yarışması için kaç yıldız verirsin?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
Google Fotoğraf Yarışması, 8.2 out of 10 based on 10 ratings

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş