Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bak Dergisi

Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde yayınlanan görsel sanatlar e-dergisi Bak, Türkiye’de görsel sanat içerikli yayınların eksikliğini giderme yolunda adım atmak, Türk sanatçısı ile dünyanın her yerindeki değerli yaratıcıları bir araya getirmek, iki taraf arasında köprü kurarak, en güçlü ortak dil olan sanatı geniş kitlelere ulaştırabilmek için 2005 yılını 2006′ya bağlayan yılbaşı gecesinde okurlarıyla buluştu.

Kısa sürede sanatseverlerin büyük beğenisini kazanan ve bugüne dek Türkiye’den Çin’e, Amerika Birleşik Devletleri’nden Filipinler’e, İtalya’dan Yeni Zelanda’ya kadar tam 140 ülkeden yüzbinlerce okura ulaşan Bak Dergisi, çok özel röportajları, zengin içeriği ve taviz vermediği ilkeleriyle yayınını sürdürüyor.

Bak Dergisi’ne Çalışma Göndermek

Dünyanın her yerinden sanatçı ve sanatçı adayları, Bak Dergisi’ne çalışmalarını ücretsiz olarak gönderebilirler. Dikkat etmeleri gereken nokta, derginin gelecek sayısının konusu ve son gönderim tarihidir. Belirlenen zaman aralığında, seçilen konuya uygun içeriğe sahip grafik tasarım, illüstrasyon, fotoğraf, heykel ve tüm benzeri görsel sanat eserleri değerlendirmeye alınır, yayına uygun bulunmaları halinde derginin sayfalarını süsler.

Sanatçı veya sanatçı adayı, Bak Dergisi’nin her sayısına dilediği miktarda çalışma gönderebilir. Gönderim, Bak Dergisi Web Sitesi’nin ana sayfasında bulunan otomatik form aracılığıyla gerçekleştirilir.

Resmi internet sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Bak Dergisi, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş