Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Altın Portakal’dan Afiş Yarışması

49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali için, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı Afiş Yarışması düzenliyor. Yarışmadaki toplam ödül 8.000 TL olarak belirlenmiş.  Tüm tasarımcılara açık olan yarışmaya katılabilmek için son başvuru tarihi 30 Nisan 2012.

 

Grafik Sanatına Portakal desteği
Tasarım dünyasında son yıllarda yaşanan ilerlemeye dikkat çeken Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKSAV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, grafik sanatını desteklemek ve genç sanatçıları büyük projelere özendirmek amacıyla Altın Portakal heyecanını afiş yarışmasıyla başlattıklarını bildirdi. www.habergrafik.com

 

En iyi afiş tasarımları sergilenecek

Birincilik ödülüne değer görülen afiş 49. Festival’in tanıtım materyallerinde kullanılacakken; sergilenmeye değer görülecek afişler, ödüllü afişlerle birlikte festival programı kapsamında açılacak sergide sinemaseverlerle buluşturulacak. www.habergrafik.com

Kimler Katılabilir?
Meslek kuruluşu üyelerine, grafik tasarımcılarına, grafik tasarım / görsel iletişim tasarımı bölümü öğrencileri ve mezunlarına, amatör ve profesyonel tüm grafik tasarımcılarına açık olan yarışmaya gönderilen eserlerin kopya edilmemiş, herhangi bir yayın – broşür – çalışma vb… kapsamında kullanılmamış; yurtdışında – yurtiçinde herhangi bir yarışmaya katılmamış; bir etkinlik kapsamında sergilenmemiş olması gerekiyor. Dört renkli baskı teknolojisi ile elde edilen renklerin dışına çıkılmadan hazırlanacak afişlerin, 50×70 cm boyutunda dikey ve yatay olarak çalışılması gerekiyor. Katılımcılar yarışmaya en fazla bir eser ile katılabilecek.
Yarışmaya katılmayı düşünen sanatçılar yarışma yönetmeliğine www.altinportakal.org.tr adresinden, katılım formuna ise bu adresten ulaşabilirsiniz.
www.habergrafik.com
* Bu afiş yarışması için kaç yıldız verirsin?
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (28 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Altın Portakal'dan Afiş Yarışması, 9.0 out of 10 based on 28 ratings

Bu Haberi Sende Yayınla

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş